http://waterjet.tech/kategoria-produktu/produkty/pompy-hp/
pompy hp waterjet

Cięcie wodą pod wysokim ciśnieniem stało się w ostatnich latach jedną z bardzo popularnych metod obróbki materiałowej. Nasze przedsiębiorstwo dostarcza na rynek bardzo nowoczesne urządzenia do cięcia wodą. Są to przede wszystkim stoły i pompy HP Waterjet. Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna wśród klientów biznesowych z różnych branż przemysłu. W naszej ofercie znajduje się kilka modeli urządzeń, wraz z mechanizmami sterującymi oraz dodatkowymi elementami montażowymi i częściami zamiennymi. Pompy HP Waterjet do ciecia wodą cechują się bardzo dużą efektywnością i są z powodzeniem wykorzystywane do cięcia materiałów o różnym stopniu twardości. Sterowanie pompami odbywa się przy pomocy niezawodnego i łatwego w obsłudze panelu elektronicznego. Każda pompa czy stół do ciecia wodą oferowany przez naszą firmę objęty jest solidnymi gwarancjami. Dajemy także możliwość skorzystania z dodatkowych usług związanych z naprawami i serwisem urządzeń firmy.

http://norsteel.pl/
kołki do wciskania

Urządzając mieszkanie, nie można narzekać na brak mebli w sklepach internetowych i stacjonarnych. Do wyboru są podstawowe meble wykonane z tańszych materiałów oraz droższe i unikalne dzieła sztuki. Każdy bez problemu może znaleźć coś odpowiedniego do swoich pomieszczeń w domu. Osoby, które dysponują większa ilością czasu i chęci, często wykonują meble we własnym zakresie. Może się to sprawdzić, gdy chce się dopasować szafkę kuchenną o nietypowym kształcie lub po prostu zbudować stolik własnego projektu. Czasem wystarczy posiadać przyciętą płytę, użyć kołki do wciskania z klejem i gotowe! Można zastosować różne techniki łączenia posiadanych kawałków drewna, ale kołki do wciskania, w odróżnieniu do typowych śrub, są niewidoczne. Budowa własnych mebli to zajęcie dla wszystkich, którzy się na tym znają, lubią to oraz posiadają w domu podstawowe narzędzia. W przestępnej cenie można wtedy wyczarować przydatny i estetyczny element wystroju każdego wnętrza.

http://lodos.pl/oferta/kilmatyzacja/
sprzedaż klimatyzatorów warszawa

W okresie letnim, zwłaszcza w momentach, kiedy temperatura jest tak wysoka, że trudno wytrzymać w nieklimatyzowanych pomieszczeniach, na pewno dużą popularnością będzie cieszyła się sprzedaż klimatyzatorów. Warszawa to miejsce, gdzie znajduje się bardzo wiele obiektów i budynków, w których mieszczą się biura i sklepy. Właśnie tam urządzenia klimatyzujące są szczególnie potrzebne, ponieważ najczęściej znajduje się w nich wielu ludzi i przebywają oni w tych miejscach przez przynajmniej osiem godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Jesteśmy całkowicie pewni, że w klimatyzowanym pomieszczeniu lepiej i efektywniej się pracuje, dlatego każdy zarządca budynku czy właściciel firmy powinien w porę zapewnić swoim pracownikom czy najemcom odpowiednio przygotowane i sprawne urządzenia do klimatyzacji. Nikt przecież nie chce męczyć się w dusznym pomieszczeniu, gdzie panuje wysoka temperatura.

http://www.emtor.pl/pl/czesci-zamienne/artykuly/czesci-zamienne-1.html
części zamienne do wózków widłowych

Wózki widłowe jak każdy sprzęt mechaniczny z czasem się używa. Dlatego chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów, w swojej ofercie handlowej posiadamy części zamienne do wózków widłowych, dzięki którym, twój wózek będzie mógł znowu w pełni funkcjonować oraz wspomagać pracę pracowników w firmie. Sprzedawane przez nas części zamienne do wózków widłowych pochodzą od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu są wysokiej jakości i umożliwiają poprawne funkcjonalnie Twojego sprzętu. Nasi handlowcy doskonale znają się na sprzęcie i z pewnością pomogą Tobie w dobraniu odpowiednich części do danego modelu wózka.

Nowoczesne pompy ciepła w niskich cenach
pompa ciepła

Funkcjonalna i niezawodna pompa ciepła, o najlepszych parametrach technicznych znajduje powszechne zastosowanie w mieszkalnych systemach ogrzewania, zapewniając zoptymalizowane koszty ogrzewania. Największy wybór specjalistycznych pomp ciepła o zróżnicowanych funkcjach i stopniu zaawansowania, dostępne są w sprzedaży, w internetowym sklepie Kocioł Cenowy, proponującym także nowoczesne kotły gazowe i na paliwa stałe, od najlepszych zagranicznych producentów. Zamówiona pompa ciepła jest prosta w montażu i codziennym użytkowaniu, efekty, w postaci niższych rachunków zauważymy już podczas pierwszego sezonu grzewczego. Jeżeli mamy problem z wyborem optymalnego rozwiązania do naszego domowego systemu grzewczego, wykwalifikowany personel prezentowanego sklepu pomoże nam w wyborze nowoczesnej pompy cieplnej. Dogodne formy finansowania takich inwestycji w system grzewczy to kolejny atut omawianego sprzedawcy.

http://zealmaszyny.pl/produkty.html
urządzenia do pakowania

Wiele produktów przed transportem i wystawieniem na półkach sklepowych musi zostać w odpowiedni sposób zabezpieczona. Dzięki takim działaniom można mieć pewność, że konkretny towar nie zostanie narażony na działanie niesprzyjających czynników środowiskowych, a co za tym idzie będzie użyteczny przez dłuższy czas. To wszystko, co przed momentem zostało zaprezentowane, doskonale pokazuje, jak ważną rolę w wielu przedsiębiorstwach odgrywają urządzenia do pakowania. Prezentowane rozwiązania z całą pewnością pozytywnie wpływają na tempo prowadzonych działań, a co za tym idzie zyski konkretnej firmy. Poza tym nie można zapominać o tym, że oferowane urządzenia do pakowania są zrobione w naprawdę bardzo staranny sposób. Taki stan rzeczy sprawia, że nie ulegają one uszkodzeniom, a oprócz tego doskonale wywiązują się ze wszystkich prowadzonych działań. Proponowane maszyny są dostępne w sprzedaży w różnorodnych postaciach, co sprawia, że potencjalni klienci mogą spokojnie dobrać wariant do indywidualnych potrzeb.

Produkcja nowoczesnego sprzętu górniczego
brak zdjęcia

Wichary Technologies to firma, która działa na polskim rynku od 1992 roku, więc może poszczycić się dużym doświadczeniem w zakresie produkcji i dystrybucji nowoczesnych urządzeń i technologii wykorzystywanych w różnych branżach przemysłu. Opisywana firma między innymi dostarcza nowoczesne maszyny górnicze, które w znaczącym stopniu ułatwiają pracę w kopalniach, a także zwiększają jej wydajność i bezpieczeństwo. Wszystkie oferowane maszyny górnicze działają w sposób niezawodny oraz są trwałe, ponieważ wykonano je z materiałów przystosowanych do pracy w bardzo trudnych warunkach związanych z branżą górniczą.

Wysokiej jakości śruby, nakrętki i gwinty trapezowe
http://e-srubytrapezowe.pl/content/9-gwinty-trapezowe

Nasza firma dostarcza śruby, nakrętki oraz gwinty trapezowe do zakładów handlowych i produkcyjnych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Oferujemy Państwu najwyższą jakość i z chęcią doradzimy w wyborze produktów, aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję i były dla państwa atrakcyjne pod względem cenowym. Nasze nakrętki, śruby oraz gwinty trapezowe są z powodzeniem wykorzystywane w wielu branżach, począwszy od poligrafii, na rolnictwie skończywszy. Jako producent, oferujemy nie tylko elementy maszyn o standardowych rozmiarach, dostarczamy również produkty o wymiarach dostosowanych do specjalnych potrzeb klienta, które wykonujemy na podstawie przedstawionej dokumentacji.

Tanie pady do posadzek
brak zdjęcia

Szlifierki oraz pady do posadzek są niezastąpione podczas obróbki ściernej różnego rodzaju posadzek. Firma Marian Kaźmierczyk Narzędzia Diamentowe oferuje szeroki wybór tego rodzaju narzędzi, dostosowanych do różnego rodzaju posadzek, wykonanych z kamienia, marmuru czy granitu. Każdy może znaleźć urządzenie najlepiej dobrane do swoich potrzeb, a co istotne, firma ta oferuje szlifierki i pady do posadzek dobre nie tylko dla profesjonalistów, ale i osób, które same chcą wykonywać prace remontowe w swoim domu. Oferowane narzędzia cechują się wysoką jakością i łatwością obsługi, na pewno spełnią więc wszelkie wymagania. Prócz nich w asortymencie przedsiębiorstwa znaleźć można wiele innych przydatnych podczas prac remontowych i budowlanych urządzeń, jak na przykład frezy diamentowe, tarcze i wiertła.

Nowoczesny sprzęt elektroniczny w sklepach
brak zdjęcia

Jantar oferuje klientom cały szereg urządzeń elektronicznych, które pozwolą na właściwe wyposażenie sklepu, hurtowni czy też salonu obsługi klienta. W ofercie takich firm znaleźć można czytniki kodów kreskowych, które są obecnie standardowym elementem wyposażenia każdego sklepu, od wielkopowierzchniowego, do niewielkiego. Dzięki czytnikom można znacząco usprawnić proces obsługi klienta i działanie całej placówki handlowej. Czytnik sczytuje kod z każdego produktu, dzięki czemu nie trzeba wpisywać go ręcznie, co znacząco skraca proces sprzedaży. Poza tym dane z czytnika od razu trafiają do systemu, który zlicza je, informując właściciela placówki o aktualnych stanach magazynowych w firmie. Czytniki kodów kreskowych ułatwiają zatem nie tylko zamawianie nowego towaru do sklepu, ale również pozwalają na znacznie łatwiejsze obliczanie podatków i prowadzenie księgowości. Nic zatem dziwnego, że obecnie niemal każda placówka handlowa posiada czytniki i wykorzystuje je nie na jednym, ale nawet na kilku stanowiskach sprzedażowych.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2