Wysokiej klasy oczyszczalnie ścieków.
brak zdjęcia

Wobet-Hydret specjalizuje się w produkcji urządzeń do utylizacji ścieków. Oferowane zbiorniki bezodpływowe, ekologiczne szamba, czy przydomowe oczyszczalnie ścieków produkowane są z bardzo szczelnych i wytrzymałych materiałów. Zastosowanie nowoczesnych technologii umożliwia skuteczną utylizację ścieków, z zachowaniem najwyższych standardów ochrony środowiska. Oczyszczalnie ścieków oferowane są w wielu wielkościach, zarówno do obsługi domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej oraz małych osiedli. Firma była wielokrotnie nagradzana na targach branżowych, a jej produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Międzynarodowy transport różnych ładunków
brak zdjęcia

Firma WL Logistik to przedsiębiorstwo oferujące swoim klientom transport międzynarodowy różnych rodzajów towarów. Obszarem działalności prezentowanego przewoźnika jest cały teren Unii Europejskiej. Firma zatrudnia doświadczonych kierowców i innych pracowników, dzięki którym zlecenia wykonywane są dokładnie i terminowo. W ofercie można znaleźć pojazdy wyposażone w naczepy standardowe oraz przystosowane do przewozu nietypowych ładunków. Klienci mogą zlecać transport międzynarodowy ładunków częściowych, a także terminowych. Pytania dotyczące wyceny ładunków można zadawać drogą telefoniczną i internetową.

Trwałe bramy szybkobieżne
brak zdjęcia

Twardowski to krakowska firma zajmująca się sprzedażą elementów takich jak bramy szybkobieżne, przemysłowe i garażowe. Opisywane przedsiębiorstwo oferuje również montaż takich bram. Firma powstała w 2002 roku, a od 2010 zajmuje się produkcją bram segmentowych oraz elementów takich jak bramy szybkobieżne. Jeśli chodzi o dystrybucję to sprzedawane są wyłącznie wyroby renomowanych producentów takich jak Doco International, Flexi Force, FAAC, itp. Oprócz samych bram, w ofercie można znaleźć wiele elementów dodatkowych takich jak automatyka. Firma dysponuje dużą siecią sprzedaży obejmującą Polskę oraz państwa takie jak Słowacja, Czechy, Austria, Ukraina, Francja i Niemcy.

Rozliczanie czasu pracy w firmach transportowych
brak zdjęcia

Firma SRW powstała w 2005 roku w Krakowie. Od początku swojej działalności zajmuje się ona udzielaniem porad oraz dystrybucją sprzętu odpowiedzialnego za rozliczanie kierowców i czasu ich pracy. Oferta kierowana jest głównie do firm transportowych oraz do wszystkich innych przedsiębiorstw oferujących pojazdy służbowe lub posiadających obszerne floty pojazdów. Firma również wdraża systemy odpowiedzialne za rozliczanie kierowców, a także szkoli pracowników w zakresie ich obsługi. Z usług specjalistów zatrudnionych w firmie Szkolenia Rozliczenia Wdrożenia mogą korzystać wszyscy zainteresowani klienci z całej Polski.

Osobista stylistka na terenie Poznania
brak zdjęcia

Nie wiesz, jak ubierać się modnie? Chcesz wyglądać pięknie w każdej sytuacji? Skorzystaj z pomocy, jaką oferuje Ci profesjonalna stylistka. Poznań to miasto, gdzie współpracujemy z wieloma klientkami. Doskonale wiemy, jak bardzo duży wpływ na samopoczucie ma odpowiedni strój. My znajdziemy rozwiązanie, które pomoże wyeksponować atuty Twojej figury. Tak! To wszystko wyjaśni Ci nasza stylistka. Poznań z wielkim zadowoleniem chwali jakość tych rozwiązań. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami i razem wybierzmy się na zakupy w miłej atmosferze. Odwiedź nas teraz na stronie internetowej www.twojapesa.pl

Projekty hal i magazynów - Stal Bau
brak zdjęcia

Firma Stal Bau z wielką chęcią zrealizuje dla swoich klientów projekty hal. Przestronne, dokładnie wykonane i niewątpliwie bezpieczne konstrukcje to świetne rozwiązanie dla wielu firm. Jeśli prowadzą Państwo przedsiębiorstwo produkcyjne z pewnością świetnym rozwiązaniem i ułatwieniem będą nasze projekty hal. Profesjonalne maszyny, doświadczeni pracownicy i sprawdzone metody działania to gwarancja zadowolenia i najlepszej jakości usług. Z wielką przyjemnością podejmiemy się realizacji każdego projektu, niezależnie od wymiarów przestrzeni. Zachęcamy do poznania lepiej firmy Stal Bau na stronie www.stalbau.pl

Produkcja i dystrybucja dekoracji świątecznych
brak zdjęcia

Firma nosząca nazwę EJM zajmuje się produkcją i dystrybucją różnych elementów ozdobnych takich jak między innymi dekoracje świąteczne. Oprócz tego w ofercie można znaleźć elementy scenografii wykorzystywane w filmach i teatrach. Klienci mogą nie tylko kupować, ale również wypożyczać dekoracje oferowane przez przedsiębiorstwo EJM. Oferta obejmuje również profesjonalny wystrój wnętrz i dobór odpowiednich ozdób. Wszystkie dekoracje świąteczne oraz inne materiały ozdobne oferowane przez tą firmę charakteryzują się bardzo ładnym wyglądem. Należy również dodać, że są one solidne i odporne na uszkodzenia.

Fontanna w ogrodzie
brak zdjęcia

Fontanny ogrodowe są coraz częściej wykorzystywane jako ozdoba ogrodu. Nic dziwnego. Nawet najbardziej zwyczajne miejsce przemieniają w romantyczny, pełen tajemnic zakątek a szumiąca cicho woda doskonale relaksuje odwiedzających. Doskonale wykonane, trwałe fontanny ogrodowe w kilkudziesięciu różnych wzorach znajdziesz w ofercie sklepu Ator. To szeroka oferta w atrakcyjnej cenie w której znajdziesz zarówno klasyczne, eleganckie formy jak i nowoczesne rozwiązania. Przy niewielkim nakładzie pieniędzy oraz pracy możesz całkowicie odmienić swój ogród i sprawić, że zachwyci wszystkich go odwiedzających.

Gospodarstwo agroturystyczne - wojj. Mazowieckie
brak zdjęcia

Tawerna Stawiska to gospodarstwo, którego głównym przedmiotem działalności jest przede wszystkim agroturystyka (mazowieckie). To właśnie tutaj wszyscy Goście mogą zjeść pyszne, zdrowe posiłki, zorganizować spotkanie biznesowe czy imprezę okolicznościową, a także przenocować w doskonale wyposażonej kwaterze. Tawerna Stawiska to agroturystyka (mazowieckie) realizowana na najwyższym poziomie. Na terenie obiektu znajdują się także liczne atrakcje dla miłośników sportu oraz najmłodszych Gości Tawerny – plac zabaw, boisko oraz kort tenisowy. Miła, niepowtarzalna atmosfera i profesjonalna obsługa gwarantowane. Serdecznie zapraszamy!

http://www.ksawbet.com.pl/uslugi.html
ogrodzenia betonowe łódź

Ksaw Bet to firma, która wykona dla swoich klientów ogrodzenia betonowe. Łódź jest miastem, na którego terenie działamy, rozwijając swoją działalność. Posiadamy szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów. Realizujemy zlecenia dla firm, czy przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Starannie wykonane ogrodzenia betonowe - Łódź w tej kwestii poleca właśnie Ksaw Bet. Solidne i stworzone z najlepszej jakości materiałów zagwarantują zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom. Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu. Proponujemy również poznanie nas lepiej na www.ksawbet.com.pl

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13