BabyCam - place zabaw producent. Zapraszamy.
brak zdjęcia

Firma BabyCam to place zabaw producent. Działamy na rynku od wielu lat i wyposażyliśmy już w nasze place zabaw producent wiele miejsc, dając tym samym ogromną radość dzieci. Zajmujemy się produkcją i wyposażeniem nie tylko placów zabaw, ale także siłowni zewnętrznych. Nasz sprzęt posiada gwarancję na 5 lat. Jest to wysokiej jakości sprzęt za rozsądną cenę. Dzięki naszym placom zabaw dzieci rozwijają swoje umiejętności ruchowe i koordynacyjne co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Nasze place zabaw są bezpieczne i posiadają certyfikaty jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wielkogabarytowe urządzenia i części przemysłowe
brak zdjęcia

Ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie rynkowe sprawiło, że firma „Expo” to jeden z najlepszych podmiotów zajmujących się konstrukcją oraz wytwarzaniem części i urządzeń wielkogabarytowych dla wielu gałęzi przemysłu ciężkiego i nie tylko. Specjalnością firmy są davits and cranes, wykorzystywane w branży morskiej. Davits and cranes, czyli żurawie szalupowe oraz dźwigi morskie i portowe. Ponadto firma działa w przemyśle energetyczny, maszynowym, czy wydobywczym. Wytwarzane produkty są gwarantem najwyższej, jakości i bezpieczeństwa, nad projektami, których czuwa kilkudziesięciu doświadczonych konstruktorów i pracowników.

Sprzedaż elementów dekoracyjnych Orac Decor
brak zdjęcia

Firma Wiwi-Styl to przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją wielu rodzajów elementów dekoracyjnych. W asortymencie klienci mogą znaleźć drzwi drewniane oraz elementy dekoracyjne firmy Orac Decor. Wszystkie sprzedawane produkty są trwałe i posiadają bardzo atrakcyjny wygląd, dzięki któremu można odmienić wystrój wnętrza, w którym się znajdują. Prezentowana firma prowadzi własny sklep internetowy, dzięki któremu wszystkie drzwi drewniane oraz sztukateria marki Orac Decor mogą być kupowane przez klientów z całej Polski bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy im tylko połączenie z Internetem.

Montaż i serwis bram garażowych oraz przemysłowych
brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo Bramwit istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Jest ono znane między innymi jako serwis Hormann. Warszawa to miasto, w którym wiele osób i firm korzysta z bram tego renomowanego producenta. Oprócz tego oferta obejmuje montaż, naprawę i konserwację innych bram, szlabanów, a także napędów. Oznacza to, że opisywana firma działa nie tylko jako serwis Hormann. Warszawa to główna siedziba tej firmy oraz miasto, w którym znajduje się jej wielu klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu branżowemu, klienci prezentowanego przedsiębiorstwa mogą liczyć na usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Profesjonalny serwis komputerowy w Chorzowie
brak zdjęcia

Firma Sinkomp prowadzi działalność w zakresie świadczenia usług komputerowych. Oferowana jest między innymi fachowa naprawa komputerów. Śląsk jest obszarem, na którym usługi pogotowia komputerowego są bardzo przydatne. Specjaliści zatrudnieni w prezentowanym przedsiębiorstwie zajmują się instalowaniem systemów, oprogramowania, rozwiązywaniem problemów z działaniem sprzętu komputerowego i wieloma innymi czynnościami, które obejmuje usługa taka jak naprawa komputerów. Śląsk, a konkretniej Chorzów jest głównym obszarem działalności prezentowanego przedsiębiorstwa. Warto dodać, że firma posiada duże doświadczenie branżowe.

Kurs makijażu - Szkoła Stylizacji SELECT
brak zdjęcia

Europejska Szkoła Stylizacji SELECT oferuje Państwu liczne kursy z dziedziny kosmetologii oraz fryzjerstwa. Oferujemy Państwu profesjonalny kurs makijażu (Warszawa), na którym nauczysz się wykorzystywać różne techniki makijażu, a także dowiesz się jakich kosmetyków warto używać. Kurs makijażu (Warszawa) jest prowadzony w bardzo intensywny sposób, aby każdy mógł z niego odnieść jak najwięcej korzyści. Zależy nam na tym, aby bardzo dobrze przygotować naszych kursantów do pracy w zawodzie, dlatego działamy profesjonalnie łącząc przekazywanie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Zapraszamy serdecznie!

http://klamki-drzwiowe.eu/i13,porady.html
klamki do drzwi wewnętrznych

Sklep internetowy, który znajdziemy pod adresem Klamki-drzwiowe, należy do firmy Perfect House. Tutaj możemy kupić klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Oferta jednak nie ogranicza się wyłącznie do klamek. Oprócz nich można zamówić szyldy drzwiowe i szereg licznych akcesoriów. Wśród nich można znaleźć stopki drzwiowe, wizjery albo tuleje. Klamki do drzwi wewnętrznych kupujemy najczęściej, gdy prowadzimy remont w domu i na przykład wymieniamy drzwi. Wybór w sklepie, który prowadzi Perfect House, jest ciekawy. Można tutaj kupić klamki na rozecie kwadratowej, okrągłej albo podłużnej. Są też klamki ze stali nierdzewnej.

swep
Poltermex jest dystrybutorem wymienników ciepła firmy swep.

Firma Poltermex zajmuje się sprzedażą wymienników ciepła, stosowanych w urządzeniach grzewczych. Wymienniki swep umożliwiają efektywne przenoszenie ciepła pomiędzy podzespołami urządzeń w klimatyzatorach i przemysłowych maszynach grzewczych. Firma Poltermex posiada w ofercie wymienniki swep w wielu rodzajach, dlatego jej klientami są zakłady przemysłowe z różnych branż. Biuro handlowe, znajdujące się na terenie Warszawy oraz odpowiednia przestrzeń magazynowa, umożliwiają sprawną realizację zamówień i obsługę klientów z całego kraju. Firma jest oficjalnym partnerem fabryk produkujących urządzenia grzewcze i klimatyzatory.

Funkcjonalne i estetyczne balustrady nierdzewne
balustrady nierdzewne

Jednym z najważniejszych elementów tworzących ofertę internetowego sklepu METALKaz są wysokiej jakości balustrady nierdzewne i poręcze. Dostępne w bogatej ofercie sklepu konstrukcje spełniają wszelakie wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Odznaczają się również doskonałymi walorami użytkowymi oraz estetycznymi. Ponadto balustrady nierdzewne odznaczają się wyjątkową trwałością oraz wysoką odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne. To produkty wychodzące naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wymagających klientów, którzy w kwestii jakości nie uznają jakichkolwiek kompromisów i szukają wyłącznie najlepszych rozwiązań.

Doskonała kostka granitowa - tylko od SabGran!
brak zdjęcia

SabGran oferuje szeroką gamę produktów znajdujących wszechstronne zastosowanie m. in. w branży drogowej, ogrodniczej oraz brukarskiej. Na asortyment formy składa się m. in. wysokiej jakości kostka granitowa będąca idealnym materiałem do brukowania chodników i podjazdów oraz często wykorzystywana w aranżacjach przydomowej przestrzeni. Dostępna w ofercie firmy SabGran kostka granitowa odznacza się zróżnicowanymi rozmiarami, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb konkretnego projektu. Klienci mają również wybór w zakresie kolorystyki, proponowane opcje to kostka szara, szaro-żółta, żółta, czerwona oraz czarna.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13