Okna PCV
http://www.sib.lowicz.pl/okna-pcv-veka.php

Okna pcv to wciąż najchętniej wybierany przez remontujących lub budujących dom produkt. Są nie tylko o wiele tańsze od okien drewnianych ale również charakteryzują się wysoką szczelnością, dzięki czemu mamy gwarancję, że utrzymamy ciepło w naszym domu. Są również estetyczne a możliwości wyboru kolorów ram pozwalają nam na uzyskanie efektu drewnianego wyglądu. Tanie okna pcv doskonałej jakości znajdziesz w ofercie firmy SIB Łowicz. To szeroka oferta okien wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią Ci estetyczny wygląd i szczelność domu a jednocześnie pozwolą na spore oszczędności.

Maszty flagowe dla firm i instytucji publicznych
http://www.magdal.com.pl/maszty

Magdal to przedsiębiorstwo, które jako jedno z pierwszych na polskim rynku zajęło się produkcją flag. Obecnie w nowocześnie wyposażonym zakładzie produkcyjnym powstają maszty flagowe o różnym przeznaczeniu. Wszystkie wyroby firmy charakteryzują się wysoką jakością, są odporne na wpływ warunków atmosferycznych i trwałe. Maszty flagowe mogą być instalowane na budynkach i posesjach firmowych, a także urzędach państwowych czy szkołach. Przedsiębiorstwo przyjmuje zamówienia od kontrahentów z całego kraju, a oferowane produkty należą do najlepszych na rynku. Magdal wszystkie zamówienia realizuje bardzo sprawnie.

coffee machine water filter screw on claris
New, original filters for different machines

Internet store Filtersonline.eu is a company that sells high quality products like filters for coffe machines, fridges, vacuum cleaners and other kinds of equipment. Customers can buy for example coffee machine water filter screw on claris and other products. All of these elements are high quality products made by famous producers. It is very important to remember that Filtersonline.eu is an on-line shop and its products are available for customers from Great Britain, France, Spaing, Germany, Italy and Poland. All products like coffee machine water filter screw on claris can be ordered online without going or calling anywhere.

Frost specjalizuje się w dystrybucji urzadzeń chłodniczych do laboratoriów medycznych.
brak zdjęcia

Firma Frost zajmuje się dystrybucją urządzeń chłodniczych od 1993 roku. Przedsiębiorstwo zaopatruje laboratoria analityczne, szpitale i stacje krwiodawstwa w specjalistyczne urządzenia do przechowywania preparatów. Wszystkie urządzenia gwarantują efektywną i bezawaryjną pracę, a oferowana zamrażarka laboratoryjna, chłodziarka do osocza, czy inne urządzenia posiadają wszelkie niezbędne atesty i spełniają najwyższe normy jakościowe. Frost jako profesjonalny dystrybutor urządzeń do laboratoriów dba o najwyższą jakość usług, a wszystkie zamówienia realizowane są terminowo. Firma służy profesjonalnym doradztwem w dziedzinie doboru odpowiednich urządzeń, takich jak zamrażarka laboratoryjna, chłodziarka, czy rozmrażarka do osocza.

BabyCam - place zabaw producent. Zapraszamy.
brak zdjęcia

Firma BabyCam to place zabaw producent. Działamy na rynku od wielu lat i wyposażyliśmy już w nasze place zabaw producent wiele miejsc, dając tym samym ogromną radość dzieci. Zajmujemy się produkcją i wyposażeniem nie tylko placów zabaw, ale także siłowni zewnętrznych. Nasz sprzęt posiada gwarancję na 5 lat. Jest to wysokiej jakości sprzęt za rozsądną cenę. Dzięki naszym placom zabaw dzieci rozwijają swoje umiejętności ruchowe i koordynacyjne co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Nasze place zabaw są bezpieczne i posiadają certyfikaty jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wielkogabarytowe urządzenia i części przemysłowe
brak zdjęcia

Ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie rynkowe sprawiło, że firma „Expo” to jeden z najlepszych podmiotów zajmujących się konstrukcją oraz wytwarzaniem części i urządzeń wielkogabarytowych dla wielu gałęzi przemysłu ciężkiego i nie tylko. Specjalnością firmy są davits and cranes, wykorzystywane w branży morskiej. Davits and cranes, czyli żurawie szalupowe oraz dźwigi morskie i portowe. Ponadto firma działa w przemyśle energetyczny, maszynowym, czy wydobywczym. Wytwarzane produkty są gwarantem najwyższej, jakości i bezpieczeństwa, nad projektami, których czuwa kilkudziesięciu doświadczonych konstruktorów i pracowników.

Sprzedaż elementów dekoracyjnych Orac Decor
brak zdjęcia

Firma Wiwi-Styl to przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją wielu rodzajów elementów dekoracyjnych. W asortymencie klienci mogą znaleźć drzwi drewniane oraz elementy dekoracyjne firmy Orac Decor. Wszystkie sprzedawane produkty są trwałe i posiadają bardzo atrakcyjny wygląd, dzięki któremu można odmienić wystrój wnętrza, w którym się znajdują. Prezentowana firma prowadzi własny sklep internetowy, dzięki któremu wszystkie drzwi drewniane oraz sztukateria marki Orac Decor mogą być kupowane przez klientów z całej Polski bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy im tylko połączenie z Internetem.

Montaż i serwis bram garażowych oraz przemysłowych
brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo Bramwit istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Jest ono znane między innymi jako serwis Hormann. Warszawa to miasto, w którym wiele osób i firm korzysta z bram tego renomowanego producenta. Oprócz tego oferta obejmuje montaż, naprawę i konserwację innych bram, szlabanów, a także napędów. Oznacza to, że opisywana firma działa nie tylko jako serwis Hormann. Warszawa to główna siedziba tej firmy oraz miasto, w którym znajduje się jej wielu klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu branżowemu, klienci prezentowanego przedsiębiorstwa mogą liczyć na usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Profesjonalny serwis komputerowy w Chorzowie
brak zdjęcia

Firma Sinkomp prowadzi działalność w zakresie świadczenia usług komputerowych. Oferowana jest między innymi fachowa naprawa komputerów. Śląsk jest obszarem, na którym usługi pogotowia komputerowego są bardzo przydatne. Specjaliści zatrudnieni w prezentowanym przedsiębiorstwie zajmują się instalowaniem systemów, oprogramowania, rozwiązywaniem problemów z działaniem sprzętu komputerowego i wieloma innymi czynnościami, które obejmuje usługa taka jak naprawa komputerów. Śląsk, a konkretniej Chorzów jest głównym obszarem działalności prezentowanego przedsiębiorstwa. Warto dodać, że firma posiada duże doświadczenie branżowe.

Kurs makijażu - Szkoła Stylizacji SELECT
http://select.edu.pl/kurs-wizazu

Europejska Szkoła Stylizacji SELECT oferuje Państwu liczne kursy z dziedziny kosmetologii oraz fryzjerstwa. Oferujemy Państwu profesjonalny kurs makijażu (Warszawa), na którym nauczysz się wykorzystywać różne techniki makijażu, a także dowiesz się jakich kosmetyków warto używać. Kurs makijażu (Warszawa) jest prowadzony w bardzo intensywny sposób, aby każdy mógł z niego odnieść jak najwięcej korzyści. Zależy nam na tym, aby bardzo dobrze przygotować naszych kursantów do pracy w zawodzie, dlatego działamy profesjonalnie łącząc przekazywanie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Zapraszamy serdecznie!

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12