Opakowania tekturowe - Wrocław zaprasza
brak zdjęcia

Firma Arul działająca jako renomowany producent opakowań kartonowych oferuje Państwu opakowania tekturowe (Wrocław) w atrakcyjnych cenach. Z naszych usług korzystają już zadowoleni Klienci prowadzący firmy oraz przedsiębiorstwa, którzy wiedzą, że mogą na nas polegać. Nasza działalność jest znana na terenie całego Wrocławia, cechuje nas rzetelność oraz duże doświadczenie pozwalające na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferujemy różnorodne opakowania tekturowe (Wrocław) - nasz cały asortyment znajdziesz na internetowej stronie firmy Arul - zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Firma transportowa zrealizuje Twój przejazd
brak zdjęcia

Haas – Line to zdecydowany lider w branży transportowej. Każdego dnia różnej wielkości samochody tej firmy podróżują po całym świecie. Firma realizuje, bowiem transport krajowy jak i zagraniczny. Specjalizuje się w transporcie chłodniczym. W swojej flocie posiada również samochody chłodnie. Wynajem ich to bezproblemowa kwestia. Ma do nich dostęp każdy klient, który tylko tego potrzebuje. A zatem jeżeli i Ty chcesz zrealizować niezbędny dla siebie transport chłodniczy to wykorzystaj flotę firmy Hass – Line. Bo to najlepsze samochody chłodnie. Wynajem ich możesz zrealizować kontaktując się z firmowym specjalistom. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie www.hass-line.pl

Najlepsza w Koszalinie szkoła nauki jazdy
brak zdjęcia

Znana i ceniona firma Jarosława Bubnowicza już od ponad 20 lat działa jako profesjonalna szkoła nauki jazdy. Koszalin jest miastem, na terenie którego odbywają się zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Przyszłych kierowców szkolą najlepsi instruktorzy, mogący pochwalić się rozległą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Szkoła nauki jazdy (Koszalin) Jarosława Bubnowicza co roku z powodzeniem egzaminuje setki kierowców, którzy dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu z wysoką skutecznością zdają egzamin państwowy. Ciekawe zajęcia, różnorakie materiały pomocnicze oraz nowoczesne, doskonale wyposażone auta to podstawowe atuty szkoły Jarosława Bubnowicza. Zapraszamy!

przewóz drewna - http://www.drewno-transport.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=96&Itemid=30
www.drewno-transport.pl

Firma Aldona oferuje skład i przewóz drewna. Działa na rynku już kilkanaście lat i całą pewnością można uznać, że jest to doświadczona firma. Na początku swojej działalności oferowała jedną usługę, którą był przewóz drewna. Od kilku lat oferuje również skład drewna. Firma Aldona, gdy z czasem powiększała swój tabor, zaczęła oferować przewóz drewna do krajów Unii Europejskiej. Trzeba przyznać, że dobrze sobie na rynku. Obecnie w ofercie przewozowej, jak informuje na swojej stronie internetowej, znajduje się drewno dłużycowe, kłodowane oraz krótkie. Ponadto wśród propozycji jest sezonowe drewno kominkowe.

Czyszczenie suchym lodem, oferta Ecobłysk.
brak zdjęcia

Firma Ecobłysk to usługi czystościowe. Głównie, co wykonuje firma, to czyszczenie za pomocą najnowocześniejszych urządzeń i profesjonalnej chemii. W ofercie posiada również czyszczenie suchym lodem, które staje się coraz bardziej popularne. Z tego rozwiązania korzysta coraz więcej klientów. Cechą, która wyróżnia czyszczenie suchym lodem od innych metod, jest na pewno to, że podczas czyszczenia brak wilgoci. Ponadto trzeba podkreślić, że jest to metoda czyszczenia bardzo dokładna i szybka. Podczas czyszczenia suchym lodem nie stosuje się środków chemicznych. Dokładnie zostało ono przedstawione na stronie Ecobłysk.

ogrody nowy targ - http://gardenwizja.pl/oferta/
www.gardenwizja.pl

Firma GARDENWIZJA to przedsiębiorstwo, które oferuje kompleksową aranżacją ogrodów. Ogrody Nowy Targ to oferta obejmująca dobór roślin oraz rozmieszczanie różnych elementów takich jak skalniaki, ścieżki, drzewa czy też oczka wodne. Oferta kierowana jest przede wszystkim do klientów z Nowego Targu, ale mogą z niej korzystać również wszyscy zainteresowani klienci z innych polskich miast. Ogrody Nowy Targ to oferta, która obejmuje nie tylko projektowanie ogrodów i realizację projektów, ale również pielęgnacje przydomowej zieleni. Zlecenia tego typu są wykonywane przy pomocy odpowiedniego sprzętu oraz środków do pielęgnacji.

pranie dywanów wrocław - http://www.ecomyjnia.info/uslugi-dla-domu.html
www.ecomyjnia.info

Szorowałaś swój dywan nie raz? Używałaś różnych płynów, środków czyszczących jednak nadal nie przyniosło to oczekiwanego efektu? Mamy na to sposób. Firma Ecomyjnia specjalizuje się w różnego rodzaju usługach z zakresu mycia i konserwacji. Pranie dywanów Wrocław to nasza specjalność. Używając najlepszych środków czyszczących i najlepszego sprzętu usuniemy nawet najtrudniejsze plamy. Oczywiście wszystkie środki są bezpieczne dla środowiska. Pranie dywanów (Wrocław) może odbyć się także w Państwa domu. Wszystko zależy od życzenia Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

www.incobex-elplast.com.pl - prefabrykacja
brak zdjęcia

INCOBEX ELPLAST jest polską dynamicznie rozwijającą się firmą działającą dla branży elektrotechnicznej i dla budownictwa. Oferowane produkty cechują się najwyższą jakością. Prefabrykacja form wtryskowych, wykrojników i obudów wykonane przez INCOBEX ELPLAST mają dużą funkcjonalność. Dzięki czemu cieszą się zainteresowaniem i uznaniem klientów. Prefabrykacja wykonana jest rzetelnie i profesjonalnie, a każdy klient traktowany jest podmiotowo. Czym firma zyskuje coraz większą rzeszę zadowolonych klientów. wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu klientów firma rozpoczęła produkcję szaf dla energetyki.

Szeroki zakres szkoleń dla przedsiębiorstw
brak zdjęcia

Wszelkiego rodzaju warsztaty i szkolenia są coraz bardziej popularne. Podzielić je możemy przede wszystkim na szkolenia dla firm i indywidualne. Bez względu na to, jakie warsztaty cię interesują, na pewno znajdziesz je w naszej ofercie. Jesteśmy firma, która na szeroką skalę zajmuje się organizacją tego typu warsztatów i kursów. Każdy uczestnik może liczyć na porządną dawkę wiedzy, która przekazywana jest tutaj przez wykwalifikowanego trenera. Stawiając na nasze szkolenia dla firm, pracodawca ma szansę w krótkim czasie podnieść poziom całej swojej kadry. Tym samym jest to niezwykle skuteczne narzędzie w celu realizowania kolejnych, założonych przez przedsiębiorstwo celów.

Zintegruj swoich pracowników na wyjeździe
brak zdjęcia

Imprezy integracyjne są dziś w modzie. Zdaniem specjalistów, motywują do pracy bardziej niż premia czy bony prezentowe. Takie wspólne ładowanie akumulatorów sprzyja poprawie kontaktów między pracownikami firmy, a pracodawcy pomaga lepiej poznać mocne i słabe strony swoich podwładnych. Organizacja takiej wyprawy nie jest łatwa. Dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom. Bardzo cenioną firmą w branży eventowej jest Work Group. To firma z bogatym doświadczeniem w organizacji tego typu imprez i z dobrymi rekomendacjami zadowolonych klientów. A więc jeśli chcesz zrobić miłą i ekscytującą niespodziankę swoim pracownikom, zorganizuj im imprezę integracyjną z Work Group. Firma w swojej ofercie ma liczne atrakcje, z których każdy klient bez trudu wybierze coś odpowiedniego dla swojej ekipy. Są to wyprawy do parków linowych, spływy pontonowe i kajakowe, gry terenowe i uliczne, a dla odważniejszych - skoki spadochronowe. Imprezy integracyjne z Work Group zawsze są niezapomniane. Warto zapoznać się z ofertą Work Group, która jest dostępna na www.workgroup.pl.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13