Besenova świat jak z bajki na wakacje
brak zdjęcia

Besenova to świat niesamowitej, wodnej rozrywki na basenach, które są doskonałym źródłem adrenaliny i hormonów szczęścia. To odpowiedź na poszukiwanie aktywnego wypoczynku i sporej porcji wrażeń. W Słowacji powstał kompleks luksusowych hoteli z oryginalnym zapleczem rozrywki i rekreacji, która przypadnie do gusta dzieciom i dorosłym. To wspaniała okazja do zbiorowego szaleństwa i integrującej zabawy na basenach, ale także do osobistego wyciszenia i ukojenia wszystkich zmysłów w spa. Besenova to silna marka, która już na stałe wpisała się w krajobraz popularnych destynacji wakacyjnych. To solidność i spore możliwości przyciągają miłośników relaksacji i sporych wrażeń.

www.willaradowid11.pl
noclegi zakopane

Wybierasz się na wycieczkę do Zakopanego? Szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, gdzie będziesz mógł spokojnie odpocząć? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Organizujemy noclegi zakopane w naszym wspaniałym apartamencie. U nas miejsca nie zabraknie! Nasze komfortowo wyposażone pokoje pomieszczą wszystkich! Ponadto oferujemy bardzo dobrze zaopatrzony bufet, basen, siłownię oraz wiele innych atrakcji. Nasz apartament znajduje się w pięknym miejscu, co sprawia, że noclegi zakopane w nim są jeszcze bardziej komfortowe. Zatem jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do spania po pełnym wrażeń dniu zwiedzania Zakopanego, koniecznie przyjdź do nas!

integracja dla firm
Wawrzkowizna to ośrodek, który integruje

Wawrzkowizna to centrum sportu i rekreacji z bogatym zapleczem hotelowo-gastronomicznym. To ciekawa propozycja na niezobowiązujące spotkania biznesowe, kontakty służbowe i integracja dla firm. Ośrodek położony jest w centralnej Polsce niedaleko Łodzi i Bełchatowa w miejscu ustronnym, pozwalającym na intymne kontakty z naturą. Imprezy w Wawrzkowiźnie to doskonała integracja dla firm. W kameralnej atmosferze aktywnego wypoczynku można zbudować silne więzi i podstawy do efektywnej współpracy na polu zawodowym. Atmosfera ciszy i spokoju, towarzysząca otoczeniu lasu, łąk i wody wyzwala pozytywne emocje i wielką energię do działania.

www.4pokoje.com.pl
pensjonaty kazimierz dolny

Planujesz wyjazd z rodziną, znajomymi? Szukasz najlepszej oferty? Z pewnością możesz skorzystać z rozwiązań, jakie dają Ci nasze pensjonaty. Kazimierz Dolny jest pięknym i urokliwym miejscem, idealnym na odpoczynek. Piękna okolica, spokój, atrakcyjne ceny, a także nowocześnie, stylowo i przestronnie zaprojektowane pensjonaty - Kazimierz Dolny ma najlepsze rozwiązania! Zarezerwuj już teraz dogodny termin dla siebie! Spędź u nas miłe, odprężające i niezapomniane chwile z najbliższymi w pięknej i urokliwej okolicy! Dowiedź się więcej o całej ofercie na stronie www.4pokoje.com.pl Zapraszamy serdecznie!

pokoje ustroń
Bocianówka w Ustroniu podbija serca turystów

Bocianówka to naturalne piękno w luksusowym wydaniu, jakie przedstawiają nowoczesne pokoje. Ustroń stał się mekką dla amatorów pieszych i rowerowych wycieczek i pasjonatów zdobywania górskich szczytów. Tu można uruchomić wyobraźnię i stanąć oko w oko z naturą, która napełnia optymizmem i przywraca siły. Piękno otoczenia można obserwować już z okien Bocianówki, która dobrze zagospodarowała też ogród pensjonatu. Jest tam miejsce na grilla i plac zabaw dla dzieci. Dla starszych jest wypożyczalnia quadów i rowerów. Bocianówka oddaje do dyspozycji piękne pokoje. Ustroń to miejsce wyjątkowe, które oprócz szczytów górskich może pochwalić się muzeum i amfiteatrem.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3